Alexandru Rogobete: ”Domnule Bolojan, opriți-vă! România nu este sat fără câini. Oamenii acestei țări merită mai mult decât spectacol politic”

[the_ad id="427"][the_ad id="420"]

Alexandru Rogobete, deputat PSD și fost ministru al Sănătății, a lansat vineri un val de critici dure la adresa lui Ilie Bolojan, care a blocat negocierile privind desemnarea unui nou premier și a facut apel la responsabilitate și la accelerarea procesului decizional, afirmând că România traversează o perioadă de blocaj instituțional și de instabilitate politică.

ARTICOLE RECOMANDATE

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

ULTIMELE ȘTIRI